HudebníSvět.cz

Naším dvorním dodavatelem hudebních nástrojů, ozvučovací a osvětlovací techniky včetně příslušenství je ostravská firma Jan Petro - Hudební Svět. Spolehlivost tohoto dodavatele máme léty ověřenu a proto jej doporučujeme také touto formou zde na našem webu. Budiž to malou satisfakcí za celá ta dlouhá léta skvělé spolupráce!

Kytary Sigma Guitars, Trembita, Furch a další

Hudební Svět je mj. distributorem skvělé kytarové značky Sigma Guitars - kytary, které si zamilujete! Pro ty, kteří nechtějí do svého nástroje investovat vysokou částku a přesto touží po kvalitním a spolehlivém nástroji, nabízí Hudební Svět ukrajinské kytary Trembita, což jsou kytary pro všechny příležitosti - evropská kvalita za asijské ceny s vynikajícím poměrem cena/kvalita! Pro ty nejnáročnější je v sortimentu kytarové speciálky Hudebního Světa česká tradiční a světově proslulá kytarová značka Furch.

Je libo harmoniky Seydel či klávesy Yamaha a Roland?

Mnohokrát jsme si v praxi vyzkoušeli, že na Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby, je spolehnutí také ohledně dodávek všech klávesových nástrojů, kdy jsme k nám do školy nakupovali nejčastěji Yamahu a Roland. V Hudebním Světě si přijdou na své např. i milovníci foukacích harmonik. Skvěle zastoupený je zde například sortiment vynikající německé značky Seydel, který je od A do Z vyráběn stále ještě přímo v Německu! Bližší informace o sortimentu Hudebního Světa naleznete v jejich e-shopu na www.hudebnisvet.cz