Rozvrhy výuky kolektivních předmětů

Školní rok 2023 - 2024


  Kolektivní interpretace:   Pondělí -  17.00 - 17.45 - V Kaštanech 103, Králův Dvůr
Soubor zobcových fléten:  Pondělí - 17.55 - 18.40  
 
Králodvorské Hvězdičky:  Úterý - 17.00 – 17.45
 
Hudební nauky a  Kolektivní interpretace:

Pondělí  15.10 - 15.55  2. - 3. ročník   Hudební nauka  - V Kaštanech 103, Králův Dvůr
 
Úterý  15.10 - 15.55    1. - 2.ročník    Hudební nauka - ZŠ Jungmannova Králův Dvůr (2.patro uč. - výtvarné výchovy)
          16.00 -  16.45   3. -5. ročník    Hudební nauka
----------------------------------------------------------------------
 
Úterý 15.00 – 15.45  1.+2.ročník   Hudební nauka  - V Kaštanech 103, Králův Dvůr
         15.50  -16.35   2.- 5.ročník   Hudební nauka 
         16.50 – 17.35                      Kolektivní interpretace  - školní kapela (od 4. ročníku)
        
Úterý   17. 00 – 17.45   1. – 2.r.    Distanční  Hudební nauka 
           17.55  - 18.40                   Konzultace - Hudební nauka (dle individuální domluvy)
 
Středa 15.30 – 17.00                   Hudební nauka sudé týdny – konzultace 1.-5. ročník -  V Kaštanech 103........
                                                    Kolektivní interpretace liché týdny - od 4.ročníku
Středa  17.10 - 17.55                   Hudební nauka 1. - 3.ročník
          
Středa  17.15  – 18.00   3. – 5.r.   Distanční  Hudební nauka 
  
Pátek - 13.00 – 13.45                 Přípravné studium (PHV)  
            17.00 - 17.45                 Konzultace - Kolektivní interpretace (dle individuální domluvy)
 

Hudební nauky - místa poskytovaného vzdělávání:
 
Pondělí -  14.00 - 14.45   - ZŠ Tetín                                                                            
Úterý -    13.20 - 14.05   -ZŠ Loděnice 
Čtvrtek - 12.45 - 13.30  - ZŠ Nižbor  
Středa - 14.45 - 15.30   - ZŠ Hýskov
Čtvrtek -14.45 - 15.30   - ZŠ Hostomice
Pondělí -  13.00 - 13.45  - ZŠ Hudlice                          
Pondělí - 14.45 - 15.30    - ZŠ Liteň (Kolektivní interpretace)
Středa - 14.45  - 15.30    - ZŠ Liteň
Čtvrtek - 15.35 - 16.20  - ZŠ Komárov
Úterý   -  14.30 - 15.15  - ZŠ Vysoký Újezd
Pondělí  - 14.00 - 14.45  - ZŠ Broumy
 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx